© 2015 BLUE LAGOON BEAUTY OY – All Rights Reserved. | Privacy policy | Terms of use | Accessibility | Customer terms and conditions | Blue Lagoon Beauty Oy is not associated with Blue Lagoon Ltd. of Iceland.
Website by: Applari
Aino Rossi (Uino)
Rakennekynnet extra pitkä
Aino on täysin ihastunut näyttäviin extrapitkiin ja punaisiin rakennekynsiin. “Tästä kynsilookista on tullut ihan mun signature look. Haluan tämän nykyään AINA huolloissa. Välillä on kokeiltu taas jotain muutakin, mutta ei – oon halunnut palata heti takaisin tähän.” Aino kertoo.




Ainon rakennekynnet ovat erityisen pitkät ja mikäli sinulla on haaveissa tällainen look, valitsethan lisäpalveluksi pitkien kynsien lisän. Tämä lisäpalvelu tulee valita jos rakenteen lopullinen mitta kynsinauha-alueelta rakenteen kärkeen on vähintään 2,5 cm. Pitkien rakenteiden huoltaminen vie enemmän aikaa ja vaatii ammattilaiselta erityisosaamista.