Tämän kuvan nimi on blue-lagoon-kuopio-annika-h

Annika H. | Kuopio

”Kosmetologina pääsen työskentelemään jatkuvasti kehittyvällä alalla, joka on aina kiehtonut minua ja ollut suurena osana omaa arkeani. On ihanaa olla toteuttamassa asiakkaille onnistuneita, kokonaisvaltaisia kokemuksia kauneudenhoidon ja rentoutumisen äärellä. Toimin työssäni huolellisesti ammattitaidolla, kuunnellen ja keskustellen sinun toiveistasi asiakkaana. Erityisesti tykkään tehdä ripsi- ja kulmatöitä sekä kasvohoitoja. Olen huumorintajuinen, välitön persoona ja pyrinkin luomaan ympärilleni rentoa ja iloista tunnelmaa. Vapaa-aikani vietän salilla treenaten tai ystävien ja perheen parissa.”

Koulutukset & kielitaito

Kosmetologi 2025

Suomi | Englanti

Palveluni

Kosmetologin palveluvalikoimaan voi kuulua mm. kasvohoidot, pedikyyrit, sokeroinnit, kestovärjäykset, Lift-palvelut, hieronnat, suihkurusketus, meikkaukset ja vartalohoidot. Jokaisen ammattilaisen yksilöllisen palveluvalikoiman löydät nettiajanvarauksesta.

Työnäytteitäni

This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found.

Varaa aikasi

Palvelemme sinua pian 16 toimipisteessä Helsingissä, Espoossa, Turussa, Tampereella, Porissa, Jyväskylässä, Oulussa & Kuopiossa (avautuu 1.2.26). Varaa aikasi sinulle parhaimpaan sijaintiin. Voit varata ajan helpoiten Blue Lagoon FI -sovelluksella tai nettiajanvarauksestamme. Voit myös varata ajan soittamalla asiakaspalveluumme numeroon 010 5826 270.